Obowiązkowe przeglądy elektryczne

Każdy chce się cieszyć mieszkaniem w bezpiecznych warunkach, bądź pracą w biurze, czy warsztacie bez obawy, że coś nagle się stanie, porazi prąd, albo wadliwa instalacja elektryczna wywoła pożar.

Przeciętny mieszkaniec bloku oraz pracownik przedsiębiorstwa nawet nie zdaje sobie sprawy, że przeglądy instalacji elektrycznych są obowiązkowe w określonych terminach ustalonych przepisami.

Zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym w naszym kraju wszyscy właściciele budynków i administratorzy zobowiązani są do przeprowadzania regularnych oględzin oraz pomiarów instalacji elektrycznych. Oględziny należy wykonywać przynajmniej raz w roku, a w przypadku obiektów wielkopowierzchniowych nawet co sześć miesięcy. Pomiary elektryczne ochronne trzeba dokonywać co pięć lat, a jeśli wymaga tego specyfika nieruchomości (pomieszczenia specjalnego przeznaczenia, pomieszczenia w których są żrące wyziewy, gorące powietrze itp.), prawo wymaga częstszych pomiarów.

Pomiary elektryczne Warszawa to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, którzy świadczą usługi w zakresie przeprowadzania przeglądów elektrycznych. Firma Art62 z Warszawy zdobyła zaufanie wśród klientów i od lat pomaga właścicielom nieruchomości i zarządcom w przeprowadzaniu oględzin, sporządzaniu protokołów wraz z niezbędną dokumentacją, jak również zaświadczeniami i uprawnieniami elektryków, którzy przeprowadzają oględziny i pomiary elektryczne.

Dodatkowo gdy pomiary wskazują na potrzebę serwisu instalacji elektrycznej, warszawskie przedsiębiorstwo Art62 współpracuje z doświadczonymi elektrykami, którzy mogą dokonać niezbędnych napraw.

Post Author: admin