Ciekawa oferta mieszkaniowa

Jeszcze w tym roku zostaną oddane do użytku mieszkania w Piastowie. Inwestycja o nazwie „Kuźnia Piastowska” to 154 mieszkania o podwyższonym standardzie deweloperskim, wybudowane na urokliwej działce, w cichym i spokojnym miejscu, otoczonym niską zabudową i zielenią, zaledwie 15 kilometrów od centrum Warszawy.

Wiele mieszkań jest już sprzedanych bądź zarezerwowanych ale są jeszcze wolne lokale, które można nabyć w Biurze Sprzedaży dewelopera w Piastowie.

Ofertę można obejrzeć i zdobyć dane kontaktowe dewelopera poprzez firmowy portal internetowy benedom.pl oferujący mieszkania Piastów. Jest tam sporo ciekawych informacji o firmie i tej konkretnej inwestycji, tabela ze szczegółowym opisem metrażu, liczby pomieszczeń, piętrze, typie kuchni, poszczególnych mieszkań z zaznaczeniem czy lokal jest jeszcze do kupienia. Oglądający mogą też zobaczyć plan rozkładu pomieszczeń, z ich dokładną powierzchnią, w mieszkaniu, które ich zainteresowało. Zamieszczona galeria zdjęć pokazuje ujęcia poszczególnych etapów budowy apartamentowca, tak z zewnątrz jak i wewnątrz budynku oraz widok z balkonów na otaczającą okolicę.

W apartamentowca są lokale jedno, dwu, trzy i cztero pokojowe o metrażach od 37 do 92 m2. Każde mieszkanie ma balkon lub loggię, a największe mieszkania nawet dwa lub taras widokowy. W trzy i czteropokojowych mieszkaniach zaplanowano dodatkowe WC, aby zwiększyć komfort życia wieloosobowej rodzinie, która będzie tam mieszkała.

W „Kuźni Piastowskiej” będzie również dwupoziomowy garaż. Jedna kondygnacja garażu będzie podziemna, a druga wyniesiona ponad poziom terenu. Przed szerokim wjazdem do garażu zaplanowano wygodną drogę manewrową ułatwiającą bezkolizyjny wjazd i wyjazd. Każda klatka bloku będzie wyposażona w nowoczesną, cicha windę zjeżdżającą do garażu.

To świetne miejsce dla rodzin z dziećmi. W pobliżu bloku zaplanowano bezpieczny plac zabaw dla dzieci i skwerki zieleni z ławeczkami. To naprawdę ciekawa oferta i poszukujący mieszkania powinni jej się bliżej przyjrzeć.

Post Author: admin