Wyprzedaże to znak, że Boże Narodzenie coraz bliżej.

BLACK FRIDAY i wyprzedaże przedświąteczne to niewątpliwie okazja aby poszukać inspiracji na prezenty pod choinkę i zakupić dekoracje do naszego domu.

Boże Narodzenie nieodzownie wiąże się z tradycją. Każda gospodyni pragnie aby jej dom wyglądał w tym okresie odświętnie i wyjątkowo, a stół wigilijny zachwycił gości. Każdy domownik i gość powinien dostać przynajmniej drobny upominek od Mikołaja. Sprawunków do poczynienia jest więc wiele, a fundusze są ograniczone. Od „czarnego piątku” 25 listopada rozpoczyna się sezon wyprzedaży i promocji w dużych sklepach i sieciówkach. Wszyscy handlowcy przygotowali dla klientów atrakcyjne oferty. Przyszła wiec pora na zakupy.

W tym roku najmodniejszy jest kolor miedziany i pani domu, chcąca być trendy, będzie szukała na półkach dekoracji i ozdób w tym odcieniu. Obrusy , serwetki, poduszki dekoracyjne, zasłony okienne, bombki choinkowe, świeczniki wszystko ma być miedziane Modne są też wszelkie naturalne elementy dekoracyjne, tak wiec wiklina, drewno, suszone owoce czy kwiaty będą miały wzięcie. Można też kupić szklane aniołki, kryształowe dzwoneczki i latarenki.

Stół wigilijny nie powinien stanowić odrębnego elementu we wnętrzu. Ozdoby na choinkę i wystrój mieszkania powinny się z nim komponować.

Post Author: admin